SEO

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.

Přihlášení

Jak to funguje?

Co to vůbec "klikačky" jsou?
Jedná se o reklamní systémy, kdy zákazník zaplatí společnosti za sledovanost jejich reklamy. Princip je jednoduchý, účastníte se v systému a klikáte na odkazy. Systém vás vyplácí za čas strávený prohlížením reklam. Tím si začínáte vydělávat svůj první cent po centu, dolar po dolaru.

Jak dostanu své peníze?
Pro posílání výdělku z reklamních stránek budete potřebovat internetovou peněženku, aby Vám měly kam chodit Vaše vydělané peníze. Jedničkou na trhu je PayPal Payza.

Jak začít a na co si dát pozor?
Jste začátečník?
V tom případě určitě začněte u těch, které jsou ověřené a opravdu platí. Na trhu je spousta bux systémů neboli klikaček, které se objeví jen nakrátko, vydělají si svých pár švestek a pak se vypaří jako pára nad hrncem a Vy nedostanete ani cent.

Jste pokročilejší? Pokud už máte něco za sebou a máte něco naklikáno určitě Vás bude zajímat možnost získání tzv. referallů, neboli ostatních uživatelů, kteří se zaregistrují po Vaším odkazem a máte peníze z jejich klikání. Systémy nabízejí 50, nebo 100% z toho, co naklikají referallové. V tom je kouzlo celého úspěchu.

Rada na Závěr: Systémy se rády chlubí, tím kolik denně vyplatily peněz, předkládají důkazy o své platbě a předkládají příběhy o zbohatnutí za 1 měsíc. Nevěřte všemu, co se zde píše. Nic není zadarmo a i tento způsob vydělávání má svůj postup a proces, kterým si každý musí projít. Slušné firmě dělají reklamu její spokojení uživatelé především na nezávislých fórech nebo webech.

Vyhledávání

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

Traffic Exchange with 1,083,000+ members

PaidVerts


Webové stránky zdarma